Strojný zverák Opti BSI 100
Priemerné hodnotenie produktu je 0,0 z 5 hviezdičiek.
Neohodnotené
Značka: OPTIMUM
Strojný zverák Opti BSI 100
Priemerné hodnotenie produktu je 0,0 z 5 hviezdičiek.
Neohodnotené
Značka: OPTIMUM
Presne brúsený zverák priemyselnej kvality s výmennou prizmatickou čeľusťou.
Technické vlastnosti:
- Vŕtací zverák v priemyselnej kvalite
- Vymeniteľné hranolové čeľuste
- Dlhé vodidlá na pohyblivej čeľusti zabraňujú nakloneniu
- Mnoho možností montáže na vŕtacom stole vďaka drážkam
- Presne brúsené hranolové čeľuste
- Prémiový šedý odliatok
- Oškrabané vodiace plochy
| Kategória: | Strojné zveráky BSI |
|---|---|
| EAN: | 4030635007613 |
| Šírka čeľustí: | 100 mm |
| Výška čeľustí: | 40 mm |
| Upínacia dĺžka: | 110 mm |
| Celková dĺžka: | 350–460mm |
| Celková výška: | 72mm |
| Hmotnosť: | 8,7 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
