O nás

Spoločnosť MORAtechnik, s.r.o. vznikla v roku 2017 so zameraním na predaj strojných komponentov pre rôzne odvetvia priemyslu. Našimi zákazníkmi sú výrobné a servisné spoločnosti, zdravotnícke zariadenia, školy, verejná správa a v neposlednom rade aj domáci majstri a kutilovia, ktorý si v našej ponuke nájdu potrebné diely alebo vybavenie do dielne.

Postupným vývojom sa naša ponuka ustálila a v súčasnej dobe spolupracujeme so svetovými výrobcami ponúkaných produktov, napr. NORRES – odsávacie hadice, INTERFLON a SKF – priemyselné mazivá, OPTIMUM MACHINEN - strojné zariadenia, Unicraft® - elektrocentrály, ZABI – pojazdové kolesá a valčeky a mnohý menší dodávatelia. Obdobie COVIDU nás prinútilo rozšíriť našu ponuku o dezinfekčné zariadenia – germicídne žiariče od firmy NEXA Piešťany a dezinfekčné prípravky a stojany.

Od roku 2020 je naša spoločnosť registrovaná aj ako partner verejného sektora, čo nám umožňuje obchodovať aj so spoločnosťami vo verejnej správe a realizovať zákazky cez Úrad verejného obstarávania (ÚVO) alebo cez Elektronický kontraktačný systém (EKS). Medzi zákazníkov z tohto sektora patria napr.:

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka
Trenčiansky samosprávny kraj
Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Poprade
Úrad vlády Slovenskej republiky
Mesto Pezinok
Mesto Košice
Univerzita veterinárneho lekárstva a farmácie v Košiciach
Vojenský historický ústav Bratislava

V roku 2019, 2020 a 2021 získala naša spoločnosť certifikát AA v hodnotení vysokej dôveryhodnosti so zverejnením v Hospodárskych novinách.
V roku 2021 sme boli zaregistrovaný do Registra solventných firiem.  

Naším cieľom je spokojný zákazník. Preto sa snažíme neustále zvyšovať úroveň služieb, rozširovať ponuku sortimentu,  garantovať čo najvýhodnejšie ceny, pravidelne informovať zákazníkov o novinkách a akciách prostredníctvom newsletterov. Radi si vypočujeme nie len pozitívne ale aj negatívne ohlasy, ktoré nám pomôžu zlepšiť našu prácu pre zvýšenie spokojnosti zákazníkov. Snažíme sa, aby boli produkty dostupné čo najširšiemu spektru zákazníkov. Preto sú ceny v mnohých prípadoch bezkonkurenčné aj napriek tomu, že sa jedná o špičkové výrobky vysokej kvality.

Veríme, že sa v budúcnosti bude naša spoločnosť rozvíjať a budeme fungovať nielen ako e-shop ale aj ako kamenná predajňa, čo nám pomôže nielen zvýšiť naše uplatnenie na trhu ale aj nadviazať osobný kontakt so zákazníkmi a vypočuť si ich pripomienky a názory.

 

Ing. Radovan Lehotay
konateľ spoločnosti