Strojný zverák FMSN 100
Priemerné hodnotenie produktu je 0,0 z 5 hviezdičiek.
Neohodnotené
Značka: OPTIMUM
Strojný zverák FMSN 100
Priemerné hodnotenie produktu je 0,0 z 5 hviezdičiek.
Neohodnotené
Značka: OPTIMUM
Technické vlastnosti:
- Nízko položený mechanizmus pre bezpečné upínanie obrobku
- Z kvalitnej liatiny
- Vodiace plochy kalené a brúsené
- Výmenné upínacie čeľuste sú kalené a brúsené
- Chránená skrutka
- Po otočení upínacích čeľustí je možné upínať aj smerom von
| Kategória: | Presné strojné zveráky FMSN |
|---|---|
| EAN: | 4030635001444 |
| Šírka čeľustí: | 100 mm |
| Výška čeľustí: | 31 mm |
| Upínacia dĺžka: | 101 mm |
| Celková dĺžka: | 319mm |
| Celková výška: | 119mm |
| Hmotnosť: | 16 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Akcia
Stolová frézka OPTImill MH 20 V
Skladom
€1.470,59 vrátane DPH
€1.195,60
€1.640
(–27 %)
