Strojný zverák BME 100
Priemerné hodnotenie produktu je 0,0 z 5 hviezdičiek.
Neohodnotené
Značka: OPTIMUM
Strojný zverák BME 100
Priemerné hodnotenie produktu je 0,0 z 5 hviezdičiek.
Neohodnotené
Značka: OPTIMUM
Technické parametre:
- Presné vedenie čeľustí a bezproblémový chod
- Vreteno s valcovaným trapézovým závitom
- Pretiahnuté montážne otvory pre väčšiu variabilitu upevnenie na pracovnom stole
| Kategória: | Strojové zveráky BME |
|---|---|
| EAN: | 4030635042867 |
| Šírka čeľustí: | 100 mm |
| Výška čeľustí: | 30 mm |
| Upínacia dĺžka: | 100 mm |
| Celková dĺžka: | 288mm |
| Celková výška: | 60mm |
| Celková šírka: | 160 mm |
| Hmotnosť: | 4 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Akcia
Stolová vŕtačka OPTIdrill DQ 18
Skladom
(1 ks)
€344,40 vrátane DPH
€280
€400
(–30 %)
