Kompresorový agregát MK 103
Priemerné hodnotenie produktu je 0,0 z 5 hviezdičiek.
Neohodnotené
Značka: Aircraft®
Kompresorový agregát MK 103
Priemerné hodnotenie produktu je 0,0 z 5 hviezdičiek.
Neohodnotené
Značka: Aircraft®
Kvalitný 2-valcový agregát MK 103 s olejovým mazaním.
Technické vlastnosti:
- 2-valcový agregát s olejovým mazaním
- Pohon cez klinový remeň
- Odporúčaný príkon motora 2,2 kW
| Kategória: | Kompresorové jednotky a príslušenstvo |
|---|---|
| Hmotnosť: | 11 kg |
| EAN: | 9006248010741 |
| Max. prevádzkový tlak: | 10 bar |
| Valce/stupne: | 2/1 |
| Otáčky: | 1370ot/min |
| Sací výkon cca: | 365 l/min. |
| Výkon motora: | 2200 W |
| Hmotnosť: | 9,5 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Akcia
Piestový kompresor Airstar 401/50 E
Skladom
(1 ks)
€541,20 vrátane DPH
€440
€620
(–29 %)
Doprava zadarmo
Piestový kompresor Airstar 401/50
Vyprodáno
€1.247,52 vrátane DPH
€1.014,24
