Kompresorový agregát BK 119
Priemerné hodnotenie produktu je 0,0 z 5 hviezdičiek.
Neohodnotené
Značka: Aircraft®
Kompresorový agregát BK 119
Priemerné hodnotenie produktu je 0,0 z 5 hviezdičiek.
Neohodnotené
Značka: Aircraft®
Kvalitný 2-valcový agregát BK 119 s olejovým mazaním.
Technické vlastnosti:
- 2-valcový agregát s olejovým mazaním
- Pohon cez klinový remeň
- Odporúčaný príkon motora 5,5 kW
| Kategória: | Kompresorové jednotky a príslušenstvo |
|---|---|
| Hmotnosť: | 36 kg |
| EAN: | 9006248010765 |
| Max. prevádzkový tlak: | 10 bar |
| Valce/stupne: | 2/2 |
| Otáčky: | 1250ot/min |
| Sací výkon cca: | 840 l/min. |
| Výkon motora: | 5500 W |
| Hmotnosť: | 34 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
