Hobby stroj na rezanie, frézovanie, porovnávanie, hobľovanie s naťahovaním a dlabanie.
Technické vlastnosti:
- Posuvný suport zaisťuje jednoduché a bezpečné vedenie obrobku pri rezaní a frézovaní
- Nastaviteľný uhlový a koncový doraz pre presnú prácu
- K stroju je možné pripojiť odsávacie zariadenie
- Praktický rám s podvozkom, ktorý uľahčí presúvanie stroja a zaistí optimálnu pracovnú výšku, je možné zakúpiť ako príslušenstvo
- Vhodný na použitie ako mobilné pracovisko na stavbe alebo v dielni
| Kotúčová píla | |
|---|---|
| Rozmery posuvného suportu | 120 × 740 mm |
| Rozsah posuvu suportu | 500 mm |
| Max. priemer pílového kotúča | 200 mm |
| Otáčky pílového kotúča | 4 200 ot./min |
| Max. výška rezu | 65 mm |
| Rozmery pracovného stola | 620 × 300 mm |
| Porovnávacia hobľovačka | |
| Pracovná šírka | 154 mm |
| Pracovná dĺžka | 620 mm |
| Max. úber triesky | 1,5 mm |
| Otáčky hobľovacie hriadele | 6 000 ot./min |
| Počet hobľovacích nožov | 2 |
| Hobľovačka s prieťahom | |
| Dĺžka stola | 320 mm |
| Šírka prieťahu | 154 mm |
| Min./max. výška prieťahu | 9/92 mm |
| Max. úber triesky | 1,0 mm |
| Rýchlosť posuvu | 7 m/min |
| Stolová frézka | |
| Upnutie vretena | 12 mm |
| Upnutie frézy | 6/8 mm |
| Výškové nastavenie vretena | 0 – 42 mm |
| Otáčky vretena | 9 000 ot./min |
| Dlabačka | |
| Rozmery pracovného stola | 260 x 125 mm |
| Rozsah upínania skľučovadla | 13 mm |
| Upnutie vrtáka | 6/8/10 mm |
| Hĺbka dlabania | 95 mm |
| Vŕtacia šírka | 60 mm |
| Vŕtacia dĺžka | 45 mm |
Rozsah dodávky:
- Rám nie je súčasťou dodávky (jedná sa o voliteľné príslušenstvo).
- Hobľovací hriadeľ
- Súprava 2 hobľovacích nožov
- Pílový kotúč ø 200 × 30 × 2,6 mm, Z20
- Posuvný suport pre pílu a frézku
- Multifunkčný doraz
- Uhlový doraz
- Dlabačka s upínacím ramenom
- Posuv obrobku
| Kategória: | Kombinované stroje |
|---|---|
| EAN: | 4036351053316 |
| Priemer odsávacieho nátrubku: | 58 mm |
| Priemer nátrubku na kryte kotúča: | 21 mm |
| Príkon: | 1000 W |
| Elektrické pripojenie: | 230 V |
| Hmotnosť: | 52 kg |
Video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
