Pojazdný nízkoprofilový zdvihák s dvojitým piestom.
Technické vlastnosti:
- Extra nízky profil vhodný na zdvíhanie nízkych automobilov
- Zdviháky sú veľmi dlhé a preto vhodné pre dlhé rámové podvozky
- Dvojitý piest umožňuje dosiahnutie max. výšky stačí menej pumpovania
- Pomalé a bezpečné spúšťanie
- Veľký zdvíhací tanier s gumou šetrný k miestu styku
| Kategória: | Pojazdné automobilové zdviháky |
|---|---|
| EAN: | 4036351260943 |
| Max. nosnosť: | 2500 kg |
| Min. výška: | 75 mm |
| Max. výška: | 500 mm |
| Zdvih: | 425 mm |
| Rozmery (š × v × h): | 685×150×344 mm |
| Hmotnosť: | 32 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
