Gumové koleso 200/36 mm, šedá/plast, otočná vidlica s doskou+brzda
Technické vlastnosti:
- gumové koleso s plastovým diskom
- disk: plastový výlisok
- behúň: šedá guma
- spôsob uchytenia: otočná vidlica s upínacou doskou
| Kategória: | Gumové kolesá s plastovým diskom - otočná vidlica s brzdou |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.1 kg |
| EAN: | 5903636523040 |
| Priemer kolesa: | 200 mm |
| Nosnosť: | 170 kg |
| Materiál disku: | plast |
| Materiál behúňa: | guma |
| Farba behúňa: | šedá |
| Brzda: | áno |
| Šírka behúňa: | 36 mm |
| Ložisko: | valčekové |
| Stavebná výška: | 232 mm |
| Vystredenie kolesa: | 152 mm |
| Spôsob uchytenia: | Otočná vidlica s upevňovacou doskou |
| Rozstup otvorov na upínacej doske: | 71-80 x 105 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
