Gumové koleso 200/36 mm, čierna/plast, pevná vidlica s doskou
Technické vlastnosti:
- gumové koleso s plastovým diskom
- disk: plastový výlisok
- behúň: čierna guma
- spôsob uchytenia: pevná vidlica s upínacou doskou
| Kategória: | Gumové kolesá s plastovým diskom - pevná vidlica |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.35 kg |
| EAN: | 5903636522074 |
| Priemer kolesa: | 200 mm |
| Nosnosť: | 170 kg |
| Materiál disku: | plast |
| Materiál behúňa: | guma |
| Farba behúňa: | čierna |
| Brzda: | nie |
| Šírka behúňa: | 36 mm |
| Ložisko: | guličkové |
| Stavebná výška: | 232 mm |
| Spôsob uchytenia: | Pevná vidlica |
| Rozstup otvorov na upínacej doske: | 71-80 x 105 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
