Gumové koleso 200/36 mm, čierna/plast, otočná vidlica s otvorom
Technické vlastnosti:
- gumové koleso s plastovým diskom
- disk: plastový výlisok
- behúň: čierna guma
- spôsob uchytenie: otočná vidlica s otvorom
| Kategória: | Gumové kolesá s plastovým diskom - vidlica s otvorom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5903636523699 |
| Priemer kolesa: | 200 mm |
| Nosnosť: | 200 kg |
| Materiál disku: | plast |
| Materiál behúňa: | guma |
| Farba behúňa: | čierna |
| Brzda: | nie |
| Šírka behúňa: | 36 mm |
| Ložisko: | valčekové |
| Stavebná výška: | 228 mm |
| Vystredenie kolesa: | 152 mm |
| Spôsob uchytenia: | Otočná vidlica s otvorom |
| Priemer otvoru: | 12,5 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
