Technické vlastnosti:
- gumové koleso s plastovým diskom, samostatné
- disk: plastový výlisok
- behúň: čierna guma
- určené pre plastové popolnice alebo plastové kontajnery s objemom 110 l
| Kategória: | Ostatné príslušenstvo pre kolesá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| EAN: | 5903636520728 |
| Priemer kolesa: | 200 mm |
| Nosnosť: | 130 kg |
| Materiál disku: | plast |
| Materiál behúňa: | guma |
| Farba behúňa: | čierna |
| Brzda: | nie |
| Priemer hriadeľa: | 20 mm |
| Šírka behúňa: | 28 mm |
| Ložisko: | klzné |
| Spôsob uchytenia: | Samostatné |
| Dĺžka náboja: | 133 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
