Gumové koleso 180/44 mm, čierna/plast, otočná vidlica s otvorom
Technické vlastnosti:
- gumové koleso s plastovým diskom
- disk: plastový výlisok
- behúň: čierna guma
- spôsob uchytenia: otočná vidlica s otvorom
| Kategória: | Gumové kolesá s plastovým diskom - vidlica s otvorom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.3 kg |
| EAN: | 5903636518992 |
| Priemer kolesa: | 180 mm |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Materiál disku: | plast |
| Materiál behúňa: | guma |
| Farba behúňa: | čierna |
| Brzda: | nie |
| Šírka behúňa: | 44 mm |
| Ložisko: | valčekové |
| Stavebná výška: | 210 mm |
| Vystredenie kolesa: | 142 mm |
| Spôsob uchytenia: | Otočná vidlica s otvorom |
| Priemer otvoru: | 12,5 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
