Gumové koleso 160/30 mm, čierna/oceľ, pevná vidlica s doskou
Technické vlastnosti:
- gumové koleso s kovovým diskom
- disk: oceľový výlisok, pozinkovaný, lakovaný
- behúň: čierna guma
- spôsob uchytenia: pevná vidlica s upínacou doskou
| Kategória: | Gumové kolesá s oceľovým diskom - pevná vidlica |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5903636514857 |
| Priemer kolesa: | 160 mm |
| Nosnosť: | 150 kg |
| Materiál disku: | oceľ |
| Materiál behúňa: | guma |
| Farba behúňa: | čierna |
| Brzda: | nie |
| Šírka behúňa: | 30 mm |
| Ložisko: | valčekové |
| Stavebná výška: | 195 mm |
| Spôsob uchytenia: | Pevná vidlica |
| Rozstup otvorov v upínacej doske: | 71-80 x 105 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
