Gumové koleso 125/22 mm, čierna/plast, otočná vidlica s doskou+brzda
Technické vlastnosti:
- gumové koleso s plastovým diskom
- disk: plastový výlisok
- behúň: čierna guma
- spôsob uchytenia: otočná vidlica s upínacou doskou + brzda
| Kategória: | Gumové kolesá s plastovým diskom - otočná vidlica s brzdou |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| EAN: | 5903636508016 |
| Priemer kolesa: | 125 mm |
| Nosnosť: | 80 kg |
| Materiál disku: | plast |
| Materiál behúňa: | guma |
| Farba behúňa: | čierna |
| Brzda: | áno |
| Šírka behúňa: | 22 mm |
| Ložisko: | valčekové |
| Stavebná výška: | 155 mm |
| Vystredenie kolesa: | 96 mm |
| Spôsob uchytenia: | Otočná vidlica s upevňovacou doskou |
| Rozstup otvorov na upínacej doske: | 50-60 x 80 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
