Gumové koleso 100/20 mm, šedá/plast, pevná vidlica s doskou
Gumové koleso 100/20 mm, šedá/plast, pevná vidlica s doskou je ideálne pre ľahké aplikácie, kde je dôležitý tichý chod a stabilný priamy pohyb. Plastový disk a gumový behúň zabezpečujú nízku hmotnosť, tlmenie vibrácií a ochranu podláh bez zanechávania stôp. Montážna doska umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu.
Výhody:
- tichý chod
- nepoškodzuje podlahy
- nízka hmotnosť
- jednoduchá montáž
- stabilný smer pohybu
| Kategória: | Gumové kolesá s plastovým diskom - pevná vidlica |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.58 kg |
| EAN: | 5903636501833 |
| Priemer kolesa: | 100 mm |
| Nosnosť: | 70 kg |
| Materiál disku: | plast |
| Materiál behúňa: | guma |
| Farba behúňa: | šedá |
| Brzda: | nie |
| Šírka behúňa: | 20 mm |
| Ložisko: | klzné |
| Rozstup otvorov v upínacej doska: | 50-60x80 ø10 mm |
| Stavebná výška: | 130 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
