Elektrocentrála PG-D 1100 TEA

 6704123-1

Úvod

Elektrocentrály - efektívne stroje na výrobu energie sú určené pre individuálne využitie aj pre odborníkov, ktorí potrebujú nezávislý zdroj energie v akýchkoľvek situáciách. Spoločnosť Unicraft® vyrába elektrocentrály, ktoré sú ideálne pre použitie na staveniskách, v dielňach, v záhrade, ale aj pre voľnočasové a kempingové aktivity. So synchronnými elektrocentrálami môžete napájať náročné štartovacie zariadenia a elektrické nástroje, ak dôjde k výpadku elektriny.

Tichý diesel - vysoký výkon

Predstavujeme Vám dieselovú elektrocentrálu PG-D 1100 TEA - spoľahlivý zdroj energie určený na náročné použitie. Tento výkonný stroj je vybavený synchrónnym generátorom, ktorý zaručuje stabilný a spoľahlivý výkon.

Elektrocentrála je poháňaná tichým, vodou chladeným dieselovým motorom Lombardini 25LD330, ktorý nie len zodpovedá hlukovým a emisným predpisom, ale tiež vás ohromí svojou účinnosťou a dlhou životnosťou.    

Lombardini 25LD330

  Lombardini 25LD330         

4-taktný vzduchom chladený dieselový motor
Priame vstrekovanie
Mechanické zdvíhacie čerpadlo paliva
Nútené mazanie olejovým čerpadlom
Plnoprietoková filtrácia oleja
Regulátor krútiaceho momentu
Odstredivý regulátor otáčok
Kľuková skriňa z tlakovo liateho hliníka

Elektrické štartovanie
Otáčanie proti smeru hodinových ručičiek (zo strany vývodového hriadeľa)                  
Nezávislé hlavy z hliníkovej zliatiny
Samostatné liatinové valce
Automatické prídavné palivové štartovacie zariadenie
Vzduchom chladený ventilátorom
Vývodový hriadeľ na kľukovom hriadeli

 

Prípojky sú prakticky umiestnené na prednej strane ovládacieho panela, ktorý je vybavený voltmetrom a počítadlom prevádzkových hodín, takže máte vždy prehľad o aktuálnom stave a výkone zariadenia.

Elektrocentrála je navrhnutá tak, aby dokázala odolávať aj náročným podmienkam. Ochranné kryty chránia zariadenie pred nárazmi a postriekaním kvapalinou, čo zvyšuje jeho odolnosť a životnosť.

PG-D 1100 TEA je vybavená automatickou reguláciou napätia AVR, ktorá zaručuje stály výstup napätia bez ohľadu na zaťaženie. Ochranný istič chráni zariadenie pred preťažením a skratom spôsobeným chybou spotrebiča alebo vedenia.

S touto elektrocentrálou nebudete musieť mať starosti ani o bezpečnosť. Kontrola izolácie zabezpečuje, že zariadenie nemusí byť uzemnené, a v prípade nedostatku oleja sa motor automaticky vypne, aby sa zabránilo jeho poškodeniu.

Veľká nádrž - práca bez prerušenia

Praktická nádrž o objemu 24 l zabezpečí dlhodobý chod bez nutnosti dopĺňania paliva. Elektrocentrála má navyše elektrický štartér pre pohodlné a jednoduché spustenie.

Technické parametre sú predpokladom, že táto elektrocentrála je ideálnou voľbou pre všetky vaše energetické potreby.

  • maximálny výkon LTP 230 V 5,3 kW / 6,6 kVA
  • maximálny výkon LTP 400 V 8.6 kW / 10,8 kVA
  • konštantným výkon COP 230 V 4,8 kW / 6,0 kVA
  • konštantným výkonom COP 400 V 8,0 kW / 10,0 kVA

S rozmermi 1451 × 650 × 975 mm a hmotnosťou 325 kg je táto elektrocentrála robustná, ale stále pohodlne presunuteľná. K tomu Vám pomôže podvozok na kolieskach, ktorý sú môžete dokúpiť k elektrocentrále. Hladina hluku je 70 dB(A), takže si môžete byť istí, že vaše činnosti nebudú rušené nepríjemným hlukom.

Nakoniec, ale rozhodne nie najmenej dôležitým faktom je, že stupne krytia generátora a zásuviek sú IP 23 a IP 44. Tieto stupne krytia znamenajú, že zariadenie je chránené pred vniknutím prachu a striekajúcej vody, čo je ideálne pre použitie vo vonkajšom prostredí.

Urobte si život jednoduchším a zabezpečte si spoľahlivý zdroj energie s dieselovou elektrocentrálou PG-D 1100 TEA.