Ozubené a otvorené pohony

6 položiek

Dlhodobá ochrana proti opotrebeniu pri nepravidelnom zaťažení
Nekryté silne zaťažované ozubené pohony patria z hľadiska mazania k najnáročnejším aplikáciám. Nekryté ozubené súkolesia vyžadujú mazivo s dlhou prevádzkovovu životnosťou, ktoré sa nestrácajú a mazané plochy pokrýva húževnatou transparentnou tenkou vrstvou, ktorá ich chráni pred opotrebením.

Mazivá INTERFLON s MicPol® patrí medzi najhospodárnejšie druhy mazív pre ozubené súkolesia. Sú vhodné hlavne tam, kde sa vyžaduje dlhá prevádzková životnosť v aplikáciách s vysokým namáháním a dynamickým zaťažením.

Typické charakteristiky mazív INTERFLON na ozubené prevody

  • vynikajúca dlhodobá ochrana proti opotrebeniu a korózii,
  • silná adhézia k povrchu ozubených kolies,
  • odolává vymývaniu a ostrekovaniu vodou,
  • značne znižuje vibrácie vďaka schopnosti tlmenia,
  • vynikajúca dlouhodobá stálosť
  • Výrobky INTERFLON vyhovujú špecifikáciám väčšiny výrobcov ozubených súkolesí a originálnych zariadení. K produktom pre tento účel, patrí Fin Grease OG. Tento transparentný lithiovo-vápenatý komplexný tuk s výnimočnou prevádzkovovu životnosťou poskytuje všetky vyššie spomenuté výhody.

Ochrana mazania aj pod vodou!
Podobne INTERFLON vyrába mazivo na čelné ozubené kolesá pre použitie v ťažkom priemysle, vonkajších a námorných aplikáciách. Špeciálny transparentný, viaceúčelový lithiovo-vápenatý komplexný tuk Interflon Fin Grease LS1/2 má zloženie určené pre maximálnu účinnosť v najnáročnejších aplikáciách mazacích tukov a podmienkach kontaminácie vodou.

 

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Obchodný partneri

      

          

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info